Цікаво знати

 

     Давайте трохи пофантазуємо і уявімо собі, що кімната – це чоловічок. Тоді вийде, що підлогове покриття – взуття, оздоблення стін – плаття, а ось стеля – це зачіска. На що в першу чергу ви звертаєте увагу при зустрічі з незнайомою людиною? Найімовірніше саме на зачіску. Так і потрапляючи вперше в приміщення, гість відразу дивиться на стелю. А як же з тими, хто постійно живе в приміщенні, адже вони щодня дивляться на «зачіску» кімнати.

     Погані стелі не тільки приносять безліч дрібних побутових проблем, але і дратують своєю недосконалістю. А натяжні стелі будуть не тільки піклуватися про здоров’я, але й постійно радувати зовнішнім виглядом. Фізичне здоров’я і натяжні стелі. Як стверджують злі язики – натяжні стелі шкодять організму. Матеріал, з якого вони виготовлені, нібито забруднює повітряний простір кімнати якимись отруйними випарами. Відразу ж перед очима спливають жахливі картини кімнати, в якій стелиться отруйний газ і люди, щодня вдихають цю отруту. Просто моторошне видовище. Ми скажемо що це абсолютна нісенітниця і стовідсоткова нісенітниця! Найімовірніше, чутки і плітки такого роду складають виробники і продавці гашеного вапна. Ось такий маркетинговий хід, щоб люди і далі по-старому білили стелі або ж фарбували їх.

     Монтуються натяжні стелі у львові всього за один день. А ось при шпатлюванні, Ошкурювання, забарвленням і інших маніпуляціях люди мінімум тиждень дихають будівельним пилом з дуже шкідливими клейовими добавками. У багатьох після викликаного таким ремонтом дискомфорту виникає алергічна реакція. Полотно натяжних стель виготовляється з плівки ПВХ. Для тих, хто не володіє інформацією – ПВХ знаходить застосування практично скрізь. З нього виробляють лінолеум, штучну шкіру, ущільнювачі в холодильниках і багато іншого. Як же тоді виходить протягом багатьох років зберігати продукти харчування в холодильнику, ходити по підлозі з лінолеуму, користуватися речами зі шкірозамінника без шкоди для здоров’я?

     Психологічне здоров’я і натяжні стелі.

     Раз вже стеля – це зачіска кімнати, то зачіска ця повинна бути бездоганна. Тільки уявіть, що Ви щодня змушені бачити людину з дуже бляклим недоглянутим волоссям. Через невеликий проміжок часу, він почне Вас сильно дратувати. Те ж і з стелею – якщо вона крива, коса, нерівна і в цілому неакуратна, то буде накопичуватись і наростати роздратування. У підсумку стане навіть неприємно перебувати в кімнаті або зайвий раз піднімати голову вгору. Про яке психологічне здоров’я може йти мова в такій ситуації. Тут тільки один підсумок – нервовий зрив. А ми ж всі знаємо, що саме від нервів і починаються всі хвороби. Натяжні стелі цілком підготовлені до неприємних «сюрпризів» від сусідів у вигляді затоплень і, страшного вигляду, коричневих плям. Не бояться вони пробок від шампанського і мух, сонячного впливу і дітей з веселими забавами типу «приклей Лизуна до стелі». Кожен день натяжні стелі будуть радувати Вас стійкістю до неприємних впливів і красою. Єдине, чого Вам слід побоюватися – защемлення хребців шийного відділу. Постарайтеся не надто сильно задирати голову в приміщенні, де є натяжні стелі. А так, швидше за все, Ви і зробите, тому що просто неможливо не задивитися на цю красу!