Глянцеві натяжні стелі

     Натяжна стеля сьогодні дуже популярний продукт на вітчизняному будівельному ринку, і попит на неї обумовлений тим, що конструкція не тільки виглядає красиво, але і відрізняється практичністю. До уваги клієнта представлений вибір фактур і кольору полотен, і, не дивлячись на різноманітність, виробники продовжують пошук нових дизайнерських рішень. Якщо вам хочеться для свого будинку замовити незвичайну стелю, ми готові запропонувати вам цікаві варіанти глянцевих конструкцій. Впевнені, що ви вже зустрічали глянцеві натяжні стелі: у них дзеркальна поверхня, полотно відображає світло, що дуже важливо для кімнат і приміщень невеликої площі. Виглядають вони стильно, красиво і дорого, тому компанія «Foil» часто рекомендує саме глянцеві стелі для обробки віталень, спалень і кухонь.
 
     Глянцева натяжна стеля являє собою ПВХ-плівку, лицьова поверхня якої здатна відбивати до 60% світла. Досягнутий за рахунок цього дзеркальний ефект візуально збільшує простір, піднімає площину стель і підсилює освітлення.

     Особливості глянцевих натяжних стель:

     Стеля виготовляється з високоміцної ПВХ-плівки, лицьова поверхня якої віддзеркалює світло. За рахунок цього візуально кімната здається більшою, виникає відчуття, що вона просторіша і світліша. Особливо ефектно виглядає глянцева стеля з вбудованою системою освітлення. Якщо правильно вбудоване світло, то створюється цікава ілюзія: ми готові запропонувати вам унікальний проект натяжної стелі і продумати розстановку світильників, щоб в кімнаті було світло і затишно.

     Стелі з гляцовою фактурою ідеально підходять не тільки для квартир і заміських будинків. Їх замовляють для салонів краси, магазинів, торгових і розважальних центрів, офісів. Натяжна стеля універсальна, її можна монтувати в будь-яких приміщеннях, навіть у ванних кімнатах, басейнах, закладах швидкого харчування.