Німецькі натяжні стелі Renolit

Німецька продукція взагалі, і оздоблювальні матеріали зокрема, є одними з найбільш надійних і престижних в світі. Висока якість і довгий термін служби – це своєрідний фірмовий знак, який вигідно відрізняє німецькі натяжні стелі від продукції конкурентів з Європи і Росії.

Технологія виготовлення німецьких натяжних стель аналогічна технології виробництва, застосовуваної всіма іншими виробниками і заснована на використанні полівінілхлориду. Однак, німецькі виробники використовують для поліпшення якості продукції спеціальні, часто дуже дорогі, добавки, які в результаті роблять натяжні стелі міцнішими, а також виключають електростатичність покриттів, завдяки чому на стелі не збирається пил, і до нього не прилипає бруд. Погодьтеся, що це дуже бажано і чудово, коли стеля може простояти без догляду цілий рік, і залишається такою ж блискучою і чистою, якою була багато місяців назад!

Залежно від експлуатаційних умов, німецькі натяжні стелі  потрібно буде злегка протирати раз на півроку або раз на рік, і це весь догляд, який буде необхідний. Навіть якщо натяжна стеля буде встановлена на кухні, де ви постійно проводите різні кулінарні експерименти, ситуація змінитися незначно, і це буде ніщо інше, як результат використання чудових німецьких технологій, в яких враховані всі експлуатаційні особливості.
Німецькі натяжні стелі не мають власного запаху, не вбирають запахи приміщення, і в доповненні до цього, мають поліпшені звукоізоляційні характеристики. Ваш сусід грає на електрогітарі або трубі? Тоді німецькі натяжні стелі – це якраз той засіб, який захистить вас від шуму, створить затишок в домі і буде відмінно виглядати в будь-якому інтер’єрі!
Наскільки красивим може бути приміщення, в якому встановлено натяжні стелі Renolit? Натяжні стелі Франції, Німеччини можуть бути виконані в широкій колірній гамі, на них може бути нанесено будь-яке фотозображення або малюнок за допомогою професійних художників. Поверхня німецької натяжної стелі може мати матовий або глянсовий відтінок, може бути дзеркальною або напівпрозорою.

Німецькі натяжні стелі виготовляються за спеціальною технологією, і випадковий недолік практично виключений. Продукція проходить систему контролю якості, після якої відсівається весь матеріал, який не відповідає високим європейським стандартам. Такі характеристики, як міцність, волого- і пожежостійкість контролюються на стадії виробництва, і споживач гарантовано отримує тільки високоякісну продукцію.

Наша практика установки натяжних стель показує, що натяжні стелі Франції, Німеччини зовсім не змінюють свого забарвлення, блиску і насиченості фарб, як мінімум 12 років з моменту монтажу. При бажанні ви завжди можете змінити одну натяжну стелю на іншу, ця процедура займає всього кілька годин, і абсолютно не зажадає від вас якихось підготовчих дій.