Французькі натяжні стелі Alkor Draka

Французькі натяжні стелі у Львові – один з найбільш прогресивних декоративних матеріалів на Українському ринку. Французький натяжна стеля робиться з ПВХ плівки. Це дає можливість для створення як абсолютно рівних поверхонь, так і для побудови складних стельових конструкцій: багаторівневі стелі, арки, хвилі і т.д.

Будь-який продукт має свої переваги перед аналогічними або альтернативними варіантами. Розглянемо які плюси мають французькі натяжні стелі і чим вони кращі за інших видів обробки стелі:

1)Прослужать довго:
Термін служби натяжної стелі дуже високий, при дотриманні, звичайно, всіх правил експлуатації та правильному догляді. Він може варіюватися, залежно від середовища, але в середньому починається від 15 років і довше.

2)Ніколи не потріскаються:
Натяжна стеля в своїй основі складається з еластичного матеріалу, тому він, на відміну від штукатурки або гіпсокартона, ніколи не потріскається. Вам не треба більше думати про можливу появу тріщин, і, вже тим більше, про осипання штукатурки.

3)Не треба перефарбовувати:
Натяжні стелі не вицвітають – це факт. Цю властивість вони мають завдяки тому, що матеріал не пофарбований, а має кольорову структуру на молекулярному рівні. Колір залишиться незмінним протягом усього терміну використання натяжної стелі.

4)Швидка безпечна установка:
За швидкістю, монтаж натяжної стелі є абсолютним лідером. За 2-3 години у вашій кімнаті може бути встановленa повністю готова натяжна стеля. Середня швидкість установки становить 25-30 м2 в день.

5)Відносно низька вартість:
20 років тому, коли натяжні стелі тільки в Україні з’явилися, вони коштували надзвичайних грошей. Дозволити собі їх могли тільки дуже заможні люди. Натяжна стеля була ознакою забезпеченості і була елементом престижу. Сьогодні – це найдешевший спосіб оновити стелю.

6)Легко демонтується і змінюється:
У разі будь-яких проблем натяжна стеля елементарно ремонтується, а при бажанні, якщо вам набрид колір старої стелі, її можна повністю поміняти на новий.

7)Захисна функція французької натяжної стелі:
Захист від затоплення зверху – це особливе властивість натяжної стелі. Якщо Вас затопили сусіди, приїде наш майстер зіллє воду і змонтує назад полотно, при цьому стеля залишиться візуально незмінною за рахунок еластичності матеріалу.

Рекомендації щодо вибору кольору:

Вибір натяжних стель залежить від частини квартири, в якій ви хочете їх встановити. Наприклад, для спальні більше підійдуть спокійні тони, такі як синій або зелений колір. Адже саме в спальні, людина розслабляється, занурюючись в солодкий сон. Вчені довели, що червоний колір, сприяє поліпшенню апетиту, тому для кухні більше підійдуть натяжні стелі саме такого кольору – стиглої полуниці. Що стосується місця для прийому гостей, а саме – вітальні, то тут будуть до речі жовті натяжні стелі. Галасливі веселощів і вечірки буде краще проводитися саме в цьому кольорі стін і стелі.