Види натяжних стель

Глянцеві

Матові

Арт-друк

Поверхня плівки натяжної стелі може бути: матовою або лаковою різних кольорів і відтінків.  Колірна гамма більше 160 відтінків.

При застосуванні глянцевих (лакових) варіантів фактури створює ефект дзеркальної поверхні. Чим темніше полотно, тим більше його дзеркальна здатність і обсяг кімнати. Змінити простір – дуже просто. Світліші тони роблять приміщення м’якше і затишніше. У темних полотен сильніший ефект другого поверху, такий собі отвір у стелі. Глянцева стеля добре виглядає в елементах з гіпсокартоном. Широка колірна гамма (більше 100 кольорів і відтінків).

Матові полотна (як кольорові, так і білі) існують в двох категоріях: гладкі, фактурні. Гладкі стелі дають невелике віддзеркалення на стелі, так званий “матовий блиск”. Фактурні – створюють враження “шорсткості”. Зовні виглядає як гіпсокартонна звичайна стеля, тільки ідеально рівна. Створюється враження, що на стелі тканина. Ідеально підходить така натяжна стеля для житлових приміщень. Гладкі матові стелі мають також назву “сатин” або сатинові натяжні стелі.