Бельгійські натяжні стелі Poly Plast

Під брендом PTCM Поліпласт пропонується ПВХ плівка під гарпунну і безгарпунниу систему кріплення з шириною до 3,2 метра включно; крім того, широку популярність здобули безшовні полотна шириною до 5,5 метрів.
Безшовне полотно популярне не тільки завдяки відсутності швів (при сучасних технологіях зварювання вони практично непомітні і вже точно не кидаються в очі), скільки внаслідок своєї міцності і більшого діапазону робочих температур

Якщо ПХВ плівка розрахована на температуру в приміщенні не вище 60 градусів (а на кухні під стелею цілком може бути і більше) і не нижче +5, то полотно на основі поліестрового волокна з просоченням поліуретану прекрасно збереже форму і зовнішній вигляд і в сауні, і на лоджії суворою зимою.
Власне, саме як країна, яка виробляє дешеві і якісні безшовні натяжні стелі – Бельгія і відома на цьому ринку.

Отже, можна підбити попередні підсумки. Що таке бельгійські натяжні стелі?
Широкий асортимент продукції. Як ми бачимо, країна поставляє обидва основні види полотна – ПХВ і безшовне полотно. Можливі будь-які кольори і фактури, полотно може бути використано для нанесення фотодруку, для створення фігурних, багатоярусних стель або монтажу типу «зоряне небо».
Європейське виробництво натяжних стель Бельгія робить з дотриманням всіх екологічних і міцністних стандартів, чим вигідно відрізняється від китайської продукції.
Натяжні бельгійські стелі обходяться помітно дешевше німецьких і тим більше французьких аналогів. Цінову конкуренцію на українському ринку їм може скласти лише китайське полотно.